Jak sprawdzać liczbę subskrybentów w czasie rzeczywistym?

January 17, 2018 Category: , , Leave your thoughts

YouTube posiada wiele funkcji jeśli chodzi o sprawdzanie własnych statystyk. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak to zrobić, przeczytaj nasz poprzedni wpis na blogu o YouTube Analytics. YouTube jednak nie posiada najprostszego licznika subskrybentów w czasie rzeczywistym, który pozwoli Ci sprawdzić twoją (lub kogoś) liczbę subskrybentów w danym momencie. 

W jakich sytuacjach jest to szczególnie użyteczne?

Podczas wydarzeń takich jak specjalne streamy, wydarzeń w których jest się bliskim osiągnięcia kamienia milowego na YouTube poprzez uzyskanie 10 000, 50 000, 100 000, 1 000 000 tysięcy subskrybentów.

Poniżej przedstawiamy siedem liczników subskrybentów w czasie rzeczywistym.

Social Blade

socialblade youtube subscriber counter

Licznik subskrybentów w czasie rzeczywistym jest jedynie malutkim i prostym dodatkiem do Social Blade. Na stronie pełno jest statystyk odnośnie statystyk Twoich jak i każdego innego kanału na YouTube. Social Blade pozwala na śledzenie jednoczesne 3 kanałów YouTube?a.

 

YouCount.github.io

youcount real-time subscriber counter

na YouCount dostępny jest nie tylko licznik subskrybentów ale również dodatkowe statystyki dla podstawowej analityki takie jak całkowite wyświetlenia i liczba filmów wrzuconych na wyszukiwany kanał.

 

Akshatmittal.com

real-time subscriber counter at akshatmittal

Kolejna strona dająca możliwość podglądu liczby subskrybentów w czasie rzeczywistym. Na Akshatmittal dostępne są również statystyki takie jak liczba wyświetleń na kanale czy liczba wgranych wideo na kanał. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika, link do kanału lub ID kanału, a od razu wyświetli się pożądany YouTuber.

 

RealTimeSubCount.com

realtimsubcount real-time youtube subscription counter for tropix gamer

RealTimeSubCount różni się tym, że jest dostępny również na Androida (i być może wkrótce na urzędzania Apple). Dodatkowo, pozwala na właczenie trybu przyciemnionego oraz wyświetlenie banneru wyświetlonego kanału. Planuje się również wprowadzenie usługi w trybie telewizji.

 

Realtimeyoutube.com

realtimeyoutube subscriber counter for annoying killah

Bardzo proste narzędzie z własną aplikacją na Android?a pozwalający na podgląd ilości subskrybentów w czasie rzeczywistym, ale również ilość filmów wrzuconych na wyszukiwany kanał oraz ich baner.

 

LiveCounts.net

licecountrs real-time subscriber counter for caju game play

LiveCounts porównuje rzeczywistą liczbę subskrybentów z liczbą na YouTubie (która dużo rzadziej jest aktualizowana). Poza tym jest to bardzo prosty licznik subskrypcji kanału i nie ma wiele więcej do zaoferowania.

 

Subscribercounter.com

subscribercounter real-time subscriber counter for crazy gamer

Prosta i elegancka strona która ma za zadanie pomóc Ci śledzić liczbę subskrypcji na Twoim kanale. Kolor strony odpowiada barwom ukazanym na banerze kanału który wyszukujesz. Istnieje również możliwość sprawdzenia liczby wyświetleń i całkowitej liczby filmików wrzuconych na kanał. Można również udostępnić licznik na innych mediach społecznościowych i sprawdzić kilka polecanych filmów z tego kanału.

Author: Mirillis Team

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *