Jak stworzyć ekran końcowy do YouTube?

January 3, 2018 Category: , 1 Comment

Przesyłanie wideo, które stało się popularne i jest obserwowane przez wiele osób, jest z pewnością wspaniałą rzeczą. Rzecz w tym, że potrzebujesz czegoś, aby utrzymać je na swoim kanale tak długo, jak to możliwe. Dlatego nie możesz po prostu uciąć filmu po powiedzeniu “cześć” lub zaprezentowaniu rzeczy, którą pokazałeś na filmiku.

Istnieje wiele świetnych kanałów, które mają dużo wyświetleń, ale z powodu niezoptymalizowanych filmów, nie zyskują subskrypcji relatywnie do wyświetleń.

Musisz stworzyć film, który zachęci nowych widzów do kliknięcia kolejnego filmu, co może prowadzić do nowej subskrypcji.

Choć może się wydawać, że dodatkowa edycja video zajmuje dużo czasu, to w rzeczywistości istnieje wiele narzędzi, które pomagają ci szczególnie w przypadku tworzenia ekranu końcowego dla potrzeb Twojego kanału na YouTube.

Sprawdź naszą listę najlepszych narzędzi do tworzenia ekranów końcowych, zwanych też Outro lub end-screen dla filmików na YouTube.

 

Outro Maker

outro maker sample outros

Jeśli opinia innych przed zakupem produktu lub usługi jest dla ciebie ważna, po prostu sprawdź referencje na głównej stronie tej usługi. Wielu YouTuberów korzysta z niego i może polecić tę usługę.

Z Outro Maker możesz tworzyć różnego rodzaju ekran końcowy do swoich filmów – interaktywnych lub animowanych – Outro Maker ma wszystko.

Jeśli twoje preferencje wykraczają poza to, co ma do zaoferowania ich szablon, możesz zamówić niestandardowe outro dla swojego kanału (jak wielu ludzi najwyraźniej robi) – mimo, że taka usługa kosztuje trochę więcej, to nie powinieneś żałować swojego wyboru. Podstawowa usługa kosztuje 3 dolary miesięcznie (około 12 złotych)

Biteable

Dzięki tej usłudze możesz tworzyć wiele rzeczy, takich jak ogólne animacje, intra i oczywiście ekran końcowy na YouTube. Biteable jest bezpłatny i pozwala wybrać jeden z gotowych szablonów do dostosowania. Możliwe jest zaimplementowanie własnej muzyki, logo i palety kolorów.

Biteable nie obsługuje szablonu kart z ekranem końcowym, więc nadal będziesz musiał pracować nad spersonalizowaniem swojego outro, aby dopasować niektóre karty do filmiku.

 

 

Tube Arsenal

sample template of tube arsenalTube Arsenal zapewnia proste narzędzie do dalszego dostosowywania gotowych intro, outro i ekranów końcowych, gdzie możesz wstawić własne polecane filmy. Możesz je dostosować, zmieniając kolor różnych efektów i dodając spersonalizowane napisy i/lub logo. Outra w stylu “odsłonięć” gdzie coś się ujawnia są stosunkowo popularne na stronie Tube Arsenal.

Obecnie pobieranie pojedynczego outro kosztuje 9 dolarów (około 36zł) w jakości 720p i dodatkowe 2 dolary (8zł) w wersji 1080p.

Renderforest

sample templates of render forestRenderforest jest generalnie serwisem do robienia ekranów początkowych, jednak nic nie powstrzyma cię od użycia go jako narzędzia do robienia outro. Wszystko zależy od Ciebie, który szablon wybierzesz do zakończenia wideo i jak go spersonalizujesz.

Wspomnieliśmy o Renderforest, ponieważ jest on pełen wielu szablonów 3D, które są niezwykle miłe do oglądania. Żadna usługa, która tworzy outrosy i ekrany końcowe, ma aż tyle modeli 3D, co Renderforest – dlatego warto spróbować.

Pojedyncze intro/outro kosztuje 20 dolarów (80zł) za 720p. Nie powinno to jednak stanowić problemu dla osób posiadających stałe zarobi i kanałami YouTube, które już zaczęły zarabiać na reklamach.

 

Panzoid

random samples of panzoid outrosWreszcie całkowicie darmowe narzędzie do robienia intro i ekranów końcowych. Każdy szablon jest tworzony przez społeczność i udostępniany za darmo z dobrej woli. W bazie znajdują się wszelakie prace wysokiej jakości, jednak ponieważ wiele osób korzysta z nich to może się zdarzyć, że te intra powtarzają się zbyt często, zmieniając tylko nazwę, a reszta z pozostałych efektów jest taka sama.

 

 

 

 

—-

Nie chcemy polecać Ci konkretnej usługi tworzenia ekranu końcowego na YouTube, ponieważ każda z nich ma swoje plusy i minusy. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na jakości, która wiąże się z ceną, czy tanim i bardzo często używanym szablonem, to jest to coś, o czym musisz sam zdecydować.

Każda płatna usługa pozwala na pewien rodzaj bezpłatnego podglądu, więc nie musisz się martwić o otrzymanie czegoś, czego nie sprawdziłeś w pierwszej kolejności.

Jeśli wiesz o innych narzędziach do tworzenia outro, daj nam znać w komentarzach!

 

Author: Mirillis Team

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment