Lista kilku ciekawych prezentów dla graczy.

November 3, 2017 Category: , , Leave your thoughts

Szukasz prezentu dla swojego przyjaciela, który uwielbia gry komputerowe? A może szukasz czegoś dla swojego dziecka, co sprawi, że Twoja pociecha będzie wniebowzięta? Dobrze wiemy, że to trudne zadanie, ponieważ zazwyczaj ludzie nie czują satysfakcji z otrzymania kolejnej pary skarpet, nudnej książki czy swetra na zimę. Z tego właśnie powodu podajemy listę rzeczy, które sprawią, że Twój przyjaciel / dziecko będzie pełne radości, bez potrzeby kupowania drogiego Xbox ONE, PS4 lub najnowszego PCta.

Koszulka inspirowana grami

Gracze często lubią się chwalić jacy są wspaniali w daną grę. Gdyby mogli pokazać swoją koszulkę pokazującą ich ulubioną grę, to z pewnością czuli by się jeszcze bardziej pewni siebie.

Wybierając odpowiednią koszulkę, podobnie jak w przypadku każdego prezentu do gier, upewnij się, która gra najbardziej odpowiada osobie, której wręczysz prezent.

Jeśli masz poważny problem z poszukiwaniem gry, którą Twój przyjaciel lubi najbardziej, to możesz również wybrać t-shirty z chwytliwym wyrazem związanym z grami (na przykład z napisem “Game Over”). W ogólnej tematyce możemy też zaproponować niektóre z retro gier, takich jak Mario Bros lub Street Fighter.

Ale prawdopodobnie jednym z najlepszych pomysłów na t-shirty byłoby nie tylko zdobycie czegoś z konkretnym tematem gry, byłoby też miło wiedzieć, co lubi najbardziej w tej grze, a następnie znaleźć jakieś chwytliwe powiedzenie z gry lub postać przedstawioną na koszulce.

 

 

 

Więc … Jeśli dana osoba uwielbia World of Warcraft, a jest szamanem z Hordy – rozważ kupienie t-shirta podobnego do tego przedstawionego na obrazku.

 

 

 

 

 

Kolekcje zorientowane na gry

Gry nie są jedynymi darami, które mogą zadowolić graczy. Różne kolekcjonerskie przedmioty są świetnym sposobem na uszczęśliwienie danej osoby.Tyczy się to rzeczy takich jak figurki, wisiorki czy też nawet pluszaki.

Innym sposobem jest stworzenie wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju prezentu w postaci czegoś, co nie jest dostępne wszędzie i może być wykonane wyłącznie własnoręcznie. Jednym z najlepszych pomysłów, z którymi mieliśmy styczność bądź też widzieliśmy w internecie, jest utworzenie całego zestawu eliksirów z serii gier Wiedźmin 3.W tej kwestii można wykazać się kreatywnością poprzez wymyślenie czegoś naprawdę oryginalnego Może warto stworzyć pudełko tematyczne, albo ręcznie wykonać wisiorek lub bransoletkę. Istnieje nieskończoność możliwości.

Kubek gracza

Zasady szukania odpowiedniego kubka są takie same jak w przypadku t-shirtów.

Im bardziej nastawiony na grę i spersonalizowany jest kubek, tym lepsza będzie reakcja osoby, która go otrzymała.

Jeśli twój przyjaciel uwielbia Overwatch, i wiecznie gra jako Łaska, być może postaraj się o kupno kubka z obrazkiem Łaski na nim.

Im większa kreatywność, tym lepszy prezent Ci się uda.

 

 

 

Plakat mapy świata z konkretnej gry

Jeśli wiesz, że Twój przyjaciel ma trochę wolnego miejsca na ścianie, rozważyć zakup mapy świata jego ulubionej gry. Na pewno bardzo mu się spodoba.

Pamiętaj, że nie każda gra ma takie mapy. Jako alternatywę warto rozważyć plakat z gry, który ma przedstawiać jakąś postać, broń, magię itp. Jest to też naprawdę dobry pomysł!

 

 

 

 

 

Prezenty w grze

Ponieważ twój przyjaciel lub dziecko jest graczem, najprawdopodobniej nie miałby nic przeciwko otrzymaniu prezentu w grze.

Niektóre platformy, na przykład Steam, posiadają dedykowane systemy, które pomogą Ci podarować prezent taki jak chociażby gra, rozszerzenie gry lub DLC w postaci dodatkowej zawartości, muzyki, skórek postaci lub modeli postaci.

Nie jest to jednak jedyna możliwość. Chociaż ten pomysł może być uznany za bardzo banalny, to z reguły cieszy się dobrą reakcją ze strony osoba, która taki prezent otrzymała. Podobnie jak niektóre sklepy wspierają karty upominkowe do kupowania odzieży lub innych rzeczy, tak też pozwalają na to platformy do gier, takie jak Steam, Google Play, czy Blizzard store. Z reguły karty upominkowe do gier można kupić w dużych hipermarketach, sklepach elektronicznych i innych sklepach.

Niektórzy lubią grać w gry przeglądarkowe Dzisiaj, te gry często zachęcają do częstego zakupu profitów w grze, dostępnych tylko za prawdziwe pieniądze, i mimo, że mocno opróżniają portfel, to dają one dużo większą przyjemność z gry. Warto może rozważyć zakup takiej usługi w postaci dodatkowych funkcji czy bonusów, które można odblokować dla osoby, której chcemy zakupić prezent.

Program do nagrywania gier

Wraz ze wzrostem popularności nagrywania gier, może warto byłoby dać możliwość nagrywania rozgrywki swojemu przyjacielowi/dziecku w ten sam sposób jak Ty sam/sama to robisz nagrywając i robiąc zdjęcia wszystkiemu co się dzieje w normalnym życiu.

Zakup takiego oprogramowania daje możliwość nagrywania filmików, które później można umieścić na YouTubie – a być może wiesz, że YouTube mimo przesytu, nadal rośnie w popularność i coraz więcej stara się wyróżnić w tłumie.

Action! Program do nagrywania pulpitu jest najlepszym oprogramowaniem do nagrywania, jeśli ktoś szuka łatwego w obsłudze programu.Nawet jeśli twój przyjaciel nie ma najlepszego komputera, będzie mógł nagrywać ładne i nieprzycinające się filmy wideo. Action! to tanie rozwiązanie, na które każdy może sobie pozwolić.

 

Author: Mirillis Team

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *