Jak pobrać miniaturkę z wideo na YouTube?

January 10, 2018 Category: , 1 Comment

Ci, którzy zbierają miniaturki obrazków z filmików na YouTubie, z pewnością są zaznajomieni z narzędziami do pobierania miniaturek. Takie narzędzia (z reguły umieszczone na stronach internetowych) pozwalają użytkownikom niemal natychmiastowo pobrać miniaturkę z YouTube’a. Obecnie dostępnych jest kilka rozwiązań, jeśli chodzi o zbieranie tych małych obrazów.

Poniżej zamieściliśmy listę kilku takich usług.

YouTube Thumbnail Grabber

Nie ma wiele do wyjaśnienia, jeśli chodzi o korzystanie z YouTube Thumbnail Grabber. Skopiuj i wklej link wideo z YouTube’a do wyznaczonego obszaru, a następnie kliknij “download images”. Następnie zobaczysz dostępne do pobrania zdjęcia w różnych rozmiarach.

Thumbnail Grabber to niezawodne narzędzie bez reklam i zbędnej irytacji.

 

 

 

 

 

BoingBoing

boingboing thumbnail grabber

Ta strona działa podobnie do YouTube Thumbnail Grabber. Różnica polega na tym, że jest szybsza, ponieważ nie pobiera obrazów, a zamiast tego po prostu pokazuje miniatury zaraz po wklejeniu linku do filmu z YouTube. Jedyną wadą (jeśli można to tak nazwać) jest to, że “denerwuje” Cię jedna, stosunkowo niewielka reklama na dole strony. Dodatkowo BoingBoing pozwala na pobieranie stop-klatek ze środka Twoich filmów.

Thumbnailsave

Kolejna podobna witryna internetowa, która umożliwia zbieranie miniatur z konkretnego filmu w serwisie YouTube.

Po prostu wstaw URL kliknij “Prześlij” i wszystko jest ustawione. Witryna ma więcej reklam niż w poprzednim przykładzie, jednak ma jedną dodatkową rzecz, jaką jest prezentacja ostatnio pobranych miniaturek przez innych użytkowników. Jeśli odświeżysz stronę, nadal będziesz otrzymywać nowe ostatnio pobrane miniatury – niektóre z nich mogą być dość zabawne, lub po prostu znaleźć świetne zdjęcie.

Get YouTube Thumbnail

thumbnail grabber from get youtube video thubnail

Darmowe narzędzie do przechwytywania pojedynczej miniatury YouTube gdzie wystarczy po prostu skopiować adres URL z wideo do wyznaczonej przestrzeni i masz wszystko co potrzeba. Zamiast opcji pobierania otrzymujesz po prostu URL prowadzący do nowo wygenerowanej miniatury. Wszystko to dla kilku reklam umieszczonych wokół strony i kilku sekund twojego czasu. Świetne narzędzie dla tych, którzy wolą zachować zdjęcia w Internecie, zamiast trzymać je na swoim komputerze

Czy uważasz, że takie narzędzie może być przydatne? Daj nam znać w komentarzach!

Sprawdź też naszą listę usług gdzie szybko stworzysz ekran końcowy do swoich filmików na YouTube (LINK)

Author: Mirillis Team

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment